HĒLIJS UN AKSESUĀRI
hēlija gāzes balons, balonu piepūšanai, hēlijs

 Hēlijs 

  Pie mums var nopirkt vienreizlietojamus balonus, kuri paredzēti neliela izmēra (23 cm diametrā) balonu piepūšanai. Var pūst arī folijas balonus. Nevajadzēs atgriezt izlietotu balonu un nekādas drošības naudas! Jūs varēsiet viegli un ātri uzpust hēlija balonus savam pasākumam. Cenas un pieejamību var uzzināt mūsu interneta veikalā www.partyprieks.lv
   

Piedāvājam arī vairākkārtējas lietošanas balonu nomu (tilpumi: 20 vai 40 litri), kuri paredzēti lateksa un folijas balonu uzpūšanai. Tas ir ļoti ērti, ja Jūsu pasākums ir ārpus Rīgas un Jums ir nepieciešams ļoti daudz lidojošu balonu.

  • 20 litri/ 280 baloniem (30cm) - ar PVN 210.00 eur
  • 40 litri/ 580 baloniem (30cm) - ar PVN 405.00 eur
   Cenā ietilpst hēlijs, balons un reduktors uz septiņām dienām. Vai 5 eiro par katru mēnesi, ja balonu ņemsiet uz ilgāku laiku. Drošības nauda par balonu - 100.00 eur. Lateksa balonu un lentes nav komplektā.
elektriskais balonu pumpis, balonu pumpis, gaisa kompresors, kompresors, balonu piepūšanai
Pie mums var iegādāties elektrisko pumpi ar diviem uzgaļem dažāda izmēra balonu piepūšanai. Vienlaikus var piepūst 2 balonus. 2 darbības režīmi: pastavīgs un automatiskais. Cenu un pieejamību var pārbaudīt šeit:
rokas balonu pumpis
Rokas pumpis, abpusējs. Cenu un pieejamību var pārbaudīt šeit: